Rowy - nad morzem
Kontakt - Ośrodek Wypoczynkowy NADMORSKI

OW NADMORSKI ROWY

Napisz do nas

  • ZGODA NA KOMUNIKACJĘ ELEKTRONICZNĄ - email
    Zgadzam się na otrzymywanie od OW Nadmorski informacji drogą elektroniczną zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.).
  • ZGODA NA KOMUNIKACJĘ TELEFONICZNĄ
    Zgadzam się na używanie przez OW Nadmorski telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów ustalenia warunków rezerwacji i pobytu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).
  • Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale niezbędne do komunikacji dwustronnej o warunkach rezerwacji w OW Nadmorski. Administratorem danych osobowych w tym przypadku jest Ośrodek Wypoczynkowy NADMORSKI 76-212 Rowy, ul.Wczasowa 72. Dane są przetwarzane w oparciu o art. 23 ust. 1 pkt 1) i 5) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, które można zgłosić na podany wyżej adres Administratora lub poprzez e-mail na adres: [[email protected]]. Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

* Pola obowiązkowe